< WRÓĆ DO Hotele i restauracje

Wybór nowych Członków Zarządu Fundacji Harmony Hotels

Hotele i restauracje2019-04-16
 
Fundacja Harmony Polish Hotels, która od 1997 r. integruje i wspiera polskie hotele niezależne, w ostatnim czasie zmieniła nazwę, by pod wspólną marką o wysokiej reputacji być wsparciem dla hoteli w budowaniu silnej pozycji na rynku a dla gości gwarantem zaufania i unikalnego doświadczenia pobytu.
 
8 kwietnia w Hotelu Warszawa w Augustowie, podczas wiosennej Rady Hoteli Andrzej Dowgiałło wybrany został na Przewodniczącego Rady Hoteli, wiceprzewodniczącą została Bożenna Gast, która pełnić będzie tą funkcję z Witoldem Kisała. 
 
Powołany został również Zarząd Fundacji siódmej kadencji w składzie:
Krzysztof Jędrocha, Andrzej Burkiewicz, Elżbieta Lendo, Olaf Makiewicz, Agnieszka Radzikowska, Radosław Suwała.
 
Po raz kolejny Prezesem Fundacji został Krzysztof Jędrocha:
To oczywiście zaszczyt móc kierować tak dynamiczną grupą hoteli, krótka niezmiennie wspiera się nawzajem ale również buduje pozytywny wizerunek marki Harmony Polish Hotels i polskiego hotelarstwa. 
I na tym będziemy koncentrować się podczas nowej kadencji Zarządu”. 
 
Podczas Rady Hoteli w poczet członków Grupy przyjęty został nowy obiekt: Hotel Traugutta3 z Białegostoku.
 
„Dla nas ogromne znaczenie ma partnerska współpraca, rzetelność w biznesie,  ale także szacunek dla lokalnej kultury, historii oraz społeczności. Chcielibyśmy aby nasza Grupa rozwijała się o kolejne hotele, które wpisują się w naszą filozofię działania. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowy Hotel Traugutta3 będzie gwarantem samych pozytywnych emocji na jakie w hotelach Harmony Polish Hotels mogą liczyć nasi Goście”  - dodaje Prezes Zarządu. 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Hotele i restauracje
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.